w naszej ofercie: 10744 imprezy, 5555 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Zielona Szkoła Kapitana Planety
Wszystko o tej ofercie wie:

ZIELONA SZKOŁA KAPITANA PLANETY

Program ekologiczny z elementami rekreacji

Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
15179456
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Murzasichle - wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, w gminie Poronin. Murzasichle położone są koło Zakopanego, na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości 820-950 m n.p.m., w południowej części Skalnego Podhala, pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską.

Program ekologiczny:

Stań się ekobohaterem i uratuj planetę Ziemię!
Zdobądź 5 pierścieni mocy przyrody i dowiedz się w jaki sposób możesz uratować planetę przed katastrofami ekologicznymi.

Moc wiatru: dowiedz się jakie zagrożenia czekają na nasza planetę, poznaj przyczyny tych zagrożeń i dowiedz się co możesz zrobić w swoim codziennym życiu, żeby zapobiegać katastrofom takim jak ocieplenie klimatyczne.

Moc ziemi: dowiedz się jak powstają odpady, przyjrzyj się temu ile śmieci produkujesz i poznaj sposoby na zmniejszenie tych ilości oraz powtórne ich wykorzystanie, dowiedz się jak zrobić fajne rzeczy ze śmieci.

Moc serca: dowiedz się jakie skutki dla zwierząt niosą niektóre działania ludzi, poznaj gatunki zwierząt zagrożone wyginięciem i dowiedz się co możesz zrobić w ich obronie, poznaj przykazania odpowiedzialnego opiekuna zwierząt.

Moc ognia: dowiedz się kto zajmuje się ochroną planety w naszym  i jak ty możesz przyłączyć się do akcji organizowanych na rzecz środowiska, poznaj sposoby pomagania i angażowania swojej energii, zaraź swoim ogniem działań ekologicznych innych.

Moc wody:
dowiedz się jak twoje działania wpływają na innych mieszkańców planety i środowisko  w ich miejscu zamieszkania, zobacz jaki dostęp do żywności i wody pitnej mają inni ludzie na świecie, dowiedz się jak ważne jest oszczędzanie wody pitnej.

Program rekreacyjny:
- Zabawy na orientacje - każdy planetarianin nauczy się sztuki orientacji w terenie oraz będzie miał okazję wykazać się zdobytą eko wiedzą w praktyce.
- Zajęcia z łucznictwa
- Wesołe ognisko z kiełbaskami - wieczór ognia i rytmu z wcześniej przygotowanymi instrumentami
- Karaoke oraz Maty taneczne DDR
- Karton Racing - wyścigi rzędów w własnoręcznie przygotowanych eko pojazdach :)
- Uroczyste zakończenie, rozdanie certyfikatów oraz mianowanie na oficjalnego PLANETARIANINA KAPITANA PLANETY

Wycieczka do Tatrzańskiego Parku Narodowego
Wędrówka  w Dolinie Kościeliskiej,  wizyta w schronisku Ornak, eksploracja Jaskini Mroźnej, Wąwóz Kraków. Zwiedzanie Zakopanego.

Fakultatywnie można dokupić:

Park linowy – wyprawa dla odważnych!
Na planetarian czeka przygoda w parku linowym! 15 stanowisk: różnego rodzaju mosty, kładki, belki, huśtawki, siatki, 3 zjazdy w tym ekstremalnie szybki: 50 metrowa tyrolką zakończona wielka siatką wraz z materacem. Uczestnicy zostaną wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask ) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Następnie pokonując 2 dolne stacje treningowe zawieszone tuż nad ziemią, będziecie bezpiecznie poruszać się na platformach zawieszonych na wysokości od 5 do 11 m.

Mokra frajda
Wizyta w jednym z największych parków wodnych w Polsce (Bukowina Tatrzańska) i jednym z najnowocześniejszych w Europie!

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
5 dni 439 PLN Sprawdź

Kalkulacja przygotowana dla min. 35 uczestników

Zakwaterowanie

Ośrodek Wczasowy U ZIOMKA - Polska, Tatry i Podhale, Murzasichle

Ośrodek Wypoczynkowy u Ziomka
Mieszkamy z pokojach 3 -4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Wczasowy „U  Ziomka” jest nowoczesnym obiektem znajdującym się na ogrodzonym terenie w Murzasichle. Na jego bogatą infrastrukturę sportową składa się: boisko do siatkówki,    koszykówki, salę dyskotekową, stołówkę, miejsce na ognisko i grill. Obiekt wyposażony jest również w sprzęt świetlicowy: telewizor, wideo, sprzęt dyskotekowy, stół do tenisa stołowego.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

wyżywienie 3 x dziennie

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

Dojazd zorganizowany przez grupę

Autokar

Za dopłatą mozliwość zorganizowania transportu przez biuro.
Wiemy jak ważna jest kwestia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w trakcie wypoczynku. Dlatego też korzystamy  z komfortowych  i przede wszystkich sprawdzonych  autokarów w trakcie podróży

Cena zawiera

Program oraz wszystkie opłaty związane z jego realizacją,  instruktora przeprowadzajacego program, bilety wstępu, bezpłatne miejsca dla opiekunów, zakwaterowanie, wyżywienie 3 x dziennie, przejazd autokarem (WC, klimatyzacja, video, barek), opiekę pilota lub przewodnika od rozpoczęcia do zakończenia imprezy, ubezpieczenie od NNW w Signal Iduna.

Cena nie zawiera

- świadczeń nie zawartych w ofercie

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.