w naszej ofercie: 8025 imprez, 1277 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Zielona Szkoła Kraków Ojców Wieliczka
Wszystko o tej ofercie wie:

ZIELONA SZKOŁA KRAKÓW OJCÓW WIELICZKA

4 dniowa zielona szkoła

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy lub opisem hotelu (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
17899
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

ZIELONA SZKOŁA
Kraków - Ojców - Wieliczka

4-dniowy program - przygotowano dla grupy minimum 45 uczestników + 4 nauczycieli bezpłatnie!

Dzień I

Przyjazd w godzinach popołudniowych – zakwaterowanie i obiad, Koło godz. 15:00 –przejście lub przejazd z przewodnikiem do Ojcowa na „Rajd Ojców Trophy” – marsz na orientację w terenie (wyznaczanie azymutu, rozpoznawanie roślin, drzew), koło godz. 19:00 - ognisko z pieczeniem kiełbasek (zamiast kolacji),

Dzień II

Godz. 8.30 - śniadanie, suchy prowiant na drogę. Po nim przejazd na wycieczkę do Krakowa - przejście Drogą Królewską od Barbakanu do Zamku Wawelskiego. Podejście do Kościoła Mariackiego (zwiedzanie, wysłuchanie hejnału), dalej przejście na Wawel tam wejście Katedry i Dzwonu Zygmunta, a następnie przejście do Smoczej Jamy. (Dodatkowo możliwość zwiedzania Apartamentów lub i Komnat Królewskich, Skarbca i Zbrojowni za dodatkową dopłatą!) Chwila przerwy nad Wisła.

Następnie przejścia lub podjazd do Muzeum Inżynierii Miejskiej – zwiedzanie z lekcją edukacyjną (temat do uzgodnienia). Powrót do Ośrodka koło godz. 18:00 - obiadokolacja

Dzień III

Godz. 8.30 - śniadanie, suchy prowiant na drogę, po nim przejazd do Zamku w Pieskowej Skale – zwiedzanie zamku z zewnątrz z podejściem pod Maczugę Herkulesa, dalej przejazd do Wieliczki, zwiedzanie Wieliczki z przewodnikiem. powrót na obiadokolację. po niej możliwość zorganizowania zabawy tanecznej.

Dzień IV

Godz. 8.30 - śniadanie, wykwaterowanie i suchy prowiant na drogę. Proponujemy: zwiedzanie Jaskini Nietoperzowej z zajęciami linowymi (m.in.: zjazd  na linie, próba wspinaczki) - 45,00 zł/osoba, lub przejazd do Jaskini Wierzchowskiej – zwiedzanie jaskini z przewodnikiem (13,00zł/osoba) – nie wliczono w cenę

Wyjazd uczestników

Przykładowe tematy zajęć:
1. Poznajemy drzewa:
 - dzieci uczą się rozpoznawać gatunki drzew na podstawie liści, budowy korony drzewa, kory.

2. Wyprawa odkrywców:
 - poprzez proste gry i zabawy dzieci uwrażliwiają się na otaczającą ją przyrodę: dźwięki , kolory,

3. Krajobraz:
 - dzieci oceniając krajobraz w specjalnych arkusza dowiadują się o przekształceniu danego miejsca przez człowiek i jednocześnie odkrywają elementy naturalne środowiska

4. "Ojców Trophy":
 - dzieci podczas marszu na orientację uczą się wyznaczać kierunek marszu na kompasie, wędrując przez najpiękniejsze i najdziksze tereny Ojcowskiego Parku Narodowego, gdzie w wyznaczonych punktach mają do wykonania różne zadania.
 
5. Poszukiwanie wiosny:
 - dzieci odkrywają elementy budzącej się przyrody, którymi są rośliny jak i zwierzęta. Odkrywają dźwięki, zapachy i kolory budzącej się przyrody.
 
6. Woda w Twojej Rzece:
 - dzieci badają dwa strumienie i porównują wyniki badań w laboratorium, określając czystość wody.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
4 dni 439 PLN Sprawdź

Zakwaterowanie

Dom Wycieczkowy

2. Dom Wycieczkowy w Ojcowie
- położony jest na zboczu Złotej Góry na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego w otoczeniu lasów. Ośrodek dysponuje 50 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4, 5 i 8 osobowych. Do dyspozycji jest świetlica z kominkiem, Dom Wycieczkowy oferuje własną kuchnią z jadalnią a na zewnątrz znajduje się miejsce na ognisko.
 
Warunki:
 - Pokoje wieloosobowe z łazienkami na korytarzu, dla wychowawców pokoje z łazienkami. Jadalnia, salka z telewizorem, miejsce na ognisko, w pobliżu szlaki turystyczne.

Schronisko Młodzieżowe

PROPOZYCJE ZAKWATEROWANIA:

1.
Zakwaterowanie w Ośrodku w Korzkwi
- oddalony o około 4 km od Ojcowskiego Parku Narodowego.
 
Warunki:
 - Zakwaterowanie w budynku głównym w pokojach wieloosobowych z łazienkami na korytarzu, lub w dziesięcioosobowych drewnianych domkach typu „Brda”.
Jadalnia, świetlica, miejsce na ognisko

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy lub opisem hotelu (ZPR)

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

- transport we własnym zakresie grupy

Autokar

- możliwość zorganizowania transportu przez Organizatora - na zapytanie

Cena zawiera

•zakwaterowanie i wyżywienie w Gospodarstwach Agroturystycznych koło Ojcowa, lub w Domu Wycieczkowym w Ojcowie lub w Schronisku Młodzieżowym w okolicy.
•przewodnika po Wieliczce,
•przewodnika po Krakowie,
•zajęcia ekologiczne "Rajd Ojców Trophy",
•materiały do zajęć,
•wstępy do obiektów turystycznych (Kościół Mariacki, Katedra i Dzwon Zygmunta, Smocza Jama, Muzeum Inżynierii Miejskiej z lekcją edukacyjną (temat do wyboru), Trasa Turystyczna w Wieliczce),
•ogniska,
•ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera

- autokaru i opłat parkingowych, możliwość zorganizowania transportu przez biuro,
- zakwaterowania i wyżywienia kierowcy
- dodatkowych wstępów na Wawelu (Apartamentów lub i Komnat Królewskich, Skarbca i Zbrojowni),
- zwiedzenie Jaskini Nietoperzowej wraz z zajęciami linowymi (m.in.: zjazd na linie, próba wspinaczki),
- przejazd do Jaskini Wierzchowskiej – zwiedzanie jaskini z przewodnikiem.

Dodatkowe Informacje

- cena przy grupie minimum 45 uczestników + 4 osoby opieki gratis
 
UWAGI:
 - oferta przygotowana wg aktualnie obowiązujących cen czyli na rok 2018!
 - Program z przyczyn niezależnych od ECOTRAVEL może ulec częściowej zmianie (mogą nastąpić przesunięcia planowanych wycieczek na inny dzień).

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.