w naszej ofercie: 14435 imprez, 7498 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rodzaj oferty:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Czas na Ferie  Zimowe 2020! Nie daj się wyprzedzić innym... Zbierz swoją paczkę  znajomych i wybierz się z nimi na zimowisko lub obóz narciarski czy snowboardowy »  Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy.  Przywitaj Nowy Rok w wyjątkowym miejscu z najbliższymi - Największa oferta sylwestrowa czeka na Ciebie » 
     Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2020!  Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami »  Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...  Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Bony Podarunkowe Ecotravel »
Ojcowski Park Narodowy Lata 70-te [Film]

Jak wyglądał Ojcowski Park Narodowy w Latach 70-tych?

Ojcowski Park Narodowy Lata 70-te [Film]

Wieś Ojców

Starych, błękitnych chałup już niewiele zostało jak i droga przez serpentyny, wówczas otwarta dla wycieczkowych autobusów, dziś jest zamknięta. Zamek w Pieskowej Skale, dziś odnowiony w całości a kiedyś mury i dziedziniec arkadowy porastał gęsty bluszcz.

Młyn w Ojcowie

Film pokazuje również działający jeszcze wtedy zespół zabudowań chłopskich Boronia z XIX w. w którego w skład wchodziły m.in. Młyn wodny, Tartak wodny, zabudowania mieszkalne i gospodarcze. Niewiele później bo w latach 80-tych ten zespół zabudowań murarskich popadł w ruinę. Na szczęście dzisiaj, wysiłkiem wspaniałych ludzi, znów jest odnowiony i można go podziwiać pod nazwą “Osada Młynarska - Boroniówka”.

Wycieczki w Ojcowie

“Jak ratować rezerwat ojcowski przed turystyczną nawałnicą?” To pytanie, które stawia lektor wydaje się być nadal aktualne. Jednak w porównaniu z tamtymi latami po obrazach już widać, że dzisiaj z pewnością wszystko jest bardziej uregulowane a nowa droga przez Wolę Kalinowską odciążyła Dolinę Prądnika od ruchu samochodowego... i zapanował w niej większy spokój.

Zapraszamy na Film!

Zapraszamy na Wycieczki do Ojcowskiego Parku Narodowego!

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2019-12-11
2019-12-06
2019-01-04
2018-12-14
2017-02-03
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="http://www.zielone-szkoly.pl/ojcowski-park-narodowy-lata.html" title="Ojcowski Park Narodowy Lata 70-te [Film]" ><img src="http://www.zielone-szkoly.pl/view/images/eco.png" alt="Ojcowski Park Narodowy Lata 70-te [Film]" style="vertical-align: middle;" /> Ojcowski Park Narodowy Lata 70-te [Film]</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.